Sport ja FitnessTennis

Olga Govortsova: elulugu ja tennis karjääri

Esimene mainita tennis leiti 11. sajandil AD. e., toonases veel kandis vähe sarnasust tänapäeva tennis. Siis tennis oli oma kaasaegse atribuudid: pallid, võrgud, reketid. Aga nagu iga spordiala, see on protsess areng on omandanud kõik, mis on see esineb täna. Tennis kogub populaarsust ja leviku iga maailma nurgas. Ja aastal 1896, hetkel suveolümpiamängudel, sport oli võistlusprogramm. Täna on üks arenenud sport maailmas, mis muidugi on oma kangelased. Näiteks Monica Seles, Maria Sharapova, Steffi Graf - sportlased, kes on juba nime teinud ise ja nad on tuntud kogu maailmas. Aga see ei jää nende vanemad, ja tänapäeva noored: Gavrilova Darya, Govortsova Olga ja Belinda Bencic. Täna, täpsemalt keskendume Valgevene sportlane Olga Govortsova.

lapsepõlv

Need elavad Pinsk (NSVL, nüüd Valgevene) Govortsova pere 23. august 1988 juhtus rõõmus sündmus: tütar Olga sündis. Lapsevanematele, Olga, Tatiana ja Andrew, ta on ainus tütar perekonnas, kuid neil on ka kaks poega - Alexander ja Ilja. Vanemad hoolitsevad tüdruk ja 6-aastased otsustas tuua teda spordis. Nende valik langes tennise -, et nad, ise seda teadmata, määratakse saatus tema tütar.

noorus

Juba 14-aastaselt Olga hakkas rääkima professionaalne turniirid. Esimene neist oli rahvusvahelise ITF turniiri. Pärast osaleb käesolevas konkurentsi samal aastal Govortsova Olga sai võitja Orange Bowl. Sellele järgnes esimese võidu ITF turniiri paarismängus toimus Ramat Hasharon (Iisrael). Govortsova Olga tegutses paralleelselt Victoria Azarenka. Samal turniiri Olga läheb lõppfaasis ühe heakskiidu. Järgmisel aastal paar Azarenka-Govortsova võitis Wimbledoni.

täiskasvanud karjääri

Autor 2007, tennis maailma hakkas saada populaarsuse nime Govortsova Olga. Tennis tüdrukutele siis sai pöördepunktiks elu ja Valgevene sportlane, võitnud mitmeid suuri turniire noorpõlves, otsustas karjääri täiskasvanud tennis.

2007. aastal Olga tänu võidu singlite hetkel ITF turniiri satub top-50 parim tennisistid ühe kategooriasse.

Aastal 2008, Olga jõudnud WTA turniiri. Poolfinaal svol Govortsova koos 18. asetusega Iisraeli Shahar Peer. Valgevene toime tulla Iisraeli ja jõudnud viimase, kuid Olga oli pettunud. Victory temast eemale Lindsay Davenport. Paar nädalat hiljem Olga Govortsova osales WTA kahekordistab turniiri, mis toimus Charleston. Paar tema siis oli Rumeenia sportlane Edina Gallovits. 1/4 Edina Olga ja võitis paar Kveta Peschke - Rennes Stubbs ja täiustatud poolfinaali. 1/2 finaalid tõi duo Govortsova-Gallovits paari Cara Black - Liezel Huber. Konkursil oli õnn küljel Valgevene-Rumeenia meeskond. Finaalis Olga Govortsova kaotasin kaaslane Katarina Srebotnik ja Ai Sugiyama.

Nelja nädala pärast Olga Govortsova võttis kahekordistab WTA turniiri. Firma oli Valgevene American Jill Kraybs. Paar jõudnud lõplik ja võitis.

Pekingi olümpiamängudel Olga Govortsova võttis 35. koha maailma edetabel. Üksikmängus Olga kadunud esimese vooru jäljendamatu Serene Uilyams. Paarismängus Valgevene paari Govortsova-Kustova jõudnud teise vooru, kaotamata Ukraina õed Bondarenko.

finaali turniirid

2009. aasta oli Govortsova rikas trofeed kahekordistab WTA heakskiidu. Pärast turniiri Guangzhou ja Taškent Olga võitis 2 meistrivõistlused WTA. Finaalvõistlusele üksikmängus oli Kremli Cup 2009, kus lõppotsuse, Olga Gvortsova kaotas sportlane Itaalia Francheske Skyavone.

Aastatel 2010-2015, Olga vaid kaks korda jõudnud finaali turniiri sponsoriks WTA. Tema parim tulemus üksikmängus sel ajal oli vabastamise 4. ringis turniiri "Grand Slam", mis toimus Wimbledon. Sest see turniir Valgevene tulid 122-nda koha maailma Suur järjekohta.

Paarismängus sel perioodil võitis ta 8 turniirid WTA. Ja veel 5 korda duett Govortsova jõudnud finaali. 2010. aastal saavutasime võidu Ava Championship of China. Govortsova kaaslane sai Hiina tšuangi Tszyazhun. Aastal 2011, Olga võttis 24. maailma edetabel paarismängus. See saavutus oli parim tema karjääri. Ka sel aastal, ma mäletan meeskond Valgevene, mis sisaldas Govortsova, toodangu II maailmasõja Fed Cup rühma. Kuid järgmise aasta meeskond kaotas oma liidripositsiooni. Aastal 2015, duett Azarenka Govortsova, võitnud play-off võita Jaapani paari tagasi oma meeskonna eduseisu.