Sport ja FitnessOutdoor

Laskesuusatamine eeskirjad ja bandy. Kirjeldus spordimänge.

Iga sport on oma selged reeglid mittevastavuse mis tuleks karistada rahatrahviga. Täpselt sama reegleid karistus igat liiki erineval spordialal. Ja kõik, sest sport hõlmab erinevaid mänge ja tegevusi. Aga see artikkel ma ütlen lugejaid reegleid laskesuusatamine ja bandy.

Laskesuusatamine peetakse üsna tähelepanuväärne vaade talisport. See sisaldab komponente, nagu võistlused pildistamise ja murdmaasuusatamine. Võite ka märkida, et praeguseks on see kõige populaarsem spordiala mitte ainult Venemaal, vaid ka välismaal. Võibolla see on põhjus, miks paljud lugejad täna on huvitatud laskesuusatamine eeskirjad, mida arutatakse täiendavalt.

Laskesuusatamine eeskirjad.

Et liikuda selles sport on keelatud kasutada mis tahes muul viisil, välja arvatud suusakepid ja suusad ise. Kuigi samal ajal, kui nad on valitud ei ole mingeid erinõudeid. Peaasi, et vastas Antropomeetriliste suusatamine sportlane (s). See tähendab, et nad peavad vastama kasvu rassi osaleja või maksimaalselt olema vähemalt neli sentimeetrit. Aga maksimaalne pikkus suusad sel juhul ei ole piiratud. Tavaliselt kahevõistlejaid kasutada valguse ski racing laius viis sentimeetrit ja kaal on kakssada viiskümmend grammi.

Võistlus laskesuusataja (ka) kestab umbes kaugusel 7,5-20 km, muutes peatub ainult eesmärgi shooting lasketiir. Laskmine kaugus on sama kõigile osalejatele ja on 50 meetrit. Löögi 5 eesmärkide sportlane on täpselt 5 ringi. Aga relee iga osaleja lisada kolm täiendavat ringi.

Laskesuusatamine eeskirjad ei saa ilma kohaldatavad karistused lasketiirus. Iga miss üksikutes rassi sportlane lisatakse karistus minutit ja kõigi teiste erialade karistus loop - 150 meetrit.

Teine huvitav ja vähemalt populaarsem spordiala on jäähoki reeglid mis veidi mitmetahuline. Noh, sa tead, et see on peaaegu jalgpalli ja isegi ldu.S mõlemal pool mängib 11 mängijat.

jäähoki reeglid palli.

Nagu sport hoki ilmus kodumaa jalgpalli, Suurbritannia. Võibolla see on põhjus, miks 1891. aastal kõige esimene avaldatud reeglistik on tugevalt mõjutatud jalgpalli. Muide, see on väärt märkimist, et hoki tuli pärast, pidades silmas, mis päris palju nagu tema.

Eeskirjade kohaselt maahoki koos palli sarnane suurus jalgpalli, kuigi jääga täidetud. Samuti on teada, et hokee palli jäik karistuste süsteemi. Siin asjad ei ole nii lihtne kui spordi laskesuusatamine, kus mängija eemaldatakse väljalt ning 1-2 minutit.

Kui mängija on rikkunud ükskõik eeskirjad, kohtunik näitab talle eelkõige kaardi, mille värvus vastab ajal tema vabastamist väljaspool valdkonnas. Valge kaart hoiab mängija off valdkonnas 5 minutit ja sinine - 10.

Vaatamata sellele, et tootlus mängu valdkonnas parim üheteistkümnest mängijast valitud treener, võivad nad korduvalt asendatakse igal ajal.

Viimastel reegel on tehtud muudatusi kaks muudatusettepanekut, millest üks - võimetus võtta aeg maha mängu ajal. Teine on võimetus asendada mängija (te) nurga kokkupõrge.

Hockey eeskirjad väga sarnane jalgpalli, näiteks isegi edasist taktikat arutama mängu. On ka viimane aeg nelikümmend viis minutit, ja kui teil on vaja lisaaega lisatakse kaks poolt viisteist minutit. Aga mängijad on juba mängib jäähoki. Ja see tähendab - et esimese värava. Süsteem karistuse nurgal, tasuta ja penaltitega on sama. Täpselt samuti keeld relvade kasutamise kõikide välja mängijad, olukorra "mängust" ja keeld kasutamist käsi mängu väravavaht (väljaspool shtrafploschadku).

Copyright © 2018 et.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.