Sport ja FitnessKergejõustiku

Vene uisutaja Jekaterina Malysheva: elulugu ja karjääri sport

Ekaterina Malysheva, elulugu on esitatud teie tähelepanu, on kuulsa vene uisutaja. Sportlane osales olümpiamängudel, korduvalt sai võitja meistrivõistlustel Venemaa.

biograafilist teavet

Ekaterina Malysheva, fotosid, mis on esitatud käesolevas artiklis sündis jaanuaris 1987 Tšeljabinsk. Varasest tüdruk ta tahtis tegeleda spordiga, nii et vanemad on kinnitatud visiidi osas Kiiruisutamine, mis täielikult paljastas talent tulevikus olümpiamängude sprint kõigi ümber.

Mis nooremate Ekaterina Malysheva erinesid väga tõsiselt suhtunud koolituse käigus. Koos visadust ja annet makstud dividende esimese spordi edu.

Algus sportlaskarjääri

Kell Junior World Championships 2004 17-aastane vene uisutaja muutub viienda ja aasta hiljem - kaheksas. 2006. aastal võitis ta kõik oma eakaaslastega Vene meistrivõistlustel klassikalises kõigi ümber.

Enne olümpiamängudel Torinos 18-aastane Ekaterina Malysheva satub peamine rahvusmeeskonnas. Samal ajal sportlase esimese esineja World Cup, näitab suurepäraseid tulemusi oma vanuse. Malõšev oli isegi kandidaatide nimekirja reisi Torino, kuid treenerid ei julge paljastada noor ja kogenematu Dafen.

Eesmärk - Vancouver

Ei kuluta Torinos olümpiamängudel, Malõšev alustada tõsist koolitust järgmisel Mängud. Ta aktiivselt räägib World Cup kolme rühma: 1500, 1000 ja 500 meetrit. Catherine osales ka esimest korda Euroopa meistrivõistlused, mis tabas top kakskümmend sportlased. Aga suurim saavutus sel aastal oli pronksi sprint ei ole riigi meistrivõistlustel.

Järgmisel hooajal, Ekaterina Malysheva debüteeris maailmameistrivõistlustel, kus ta sai kaheksateistkümnes sprint. Hulgas saavutusi naissportlastel tuleks märkida üheteistkümnes koht saja meetri võistlus World Cup, samuti pronksmedali Venemaa meistrivõistlustel 500 meetrit.

Pre-Olympic hooajal Malõšev läbi väga aktiivselt. Ta jälle tuli kolmas meistrivõistlustel Venemaa poole kilomeetri kaugusel. Sportlane maailma meistrivõistlustel jälle kohal XVIII koht ja Euroopa - viieteistkümnes.

Olympic hooaeg on päris hea Ekateriny Malyshevoy. Sellest on saanud kaks korda võitnud Vene meistrivõistlused ning võitis viienda koha sprint maailmameistrivõistlustel.

Vancouveri Ekaterina Malysheva läks lootuses konkureerida olümpiamedalid. Kuid kahjuks konkurentsi osutus ebaõnnestunud teda. On 500 meetri võistlus Malõšev võttis 24 koha ja kilomeetri - 27.

Sunnitud pausi ja kodu olümpiamängudel

In posleolimpiysky hooajal Ektaerina Malõšev jälle võitis hõbemedali Venemaa meistrivõistlustel sai kroon tema 500-meetrine vahemaa. Kuid tänu oma pikaajaline haigus - põletik - sportlane peaaegu pidi lõpetama oma.

Pärast aastast pausi Malõšev uuendab oma esinemised World Cup ja jälle muutub kaks korda võitnud Vene meistrivõistlustel. Ta pidi esinema maailmameistrivõistlustel, kuid vastamata see tingitud peatrauma.

Kodus olümpiamängudel Malõšev valmistub väga raske. Jällegi oli ta teine 500-metrovke meistrivõistlustel Venemaal. Sotšis Catherine ka läbi tema lemmik kaugusel. Kahjuks võitlus medalid Vene konkobezhki ei tööta - see võttis seitsmeteistkümnenda koha.

Vaatamata hõivatud ajakava koolitus ja etendused, Ekaterina Malysheva võiks lõpetada Uurali Akadeemia Kehakultuuri.

Sportlane ei kavatse lahkuda uisutamine. Hulgas tema plaanid - osalemine olümpiamängudel 2018 Pyongyang.

Copyright © 2018 et.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.