Sport ja FitnessHoki

Mitu jookseb hokimängu

jäähoki võitlus määruse on oma eripärad. Nad tekkinud järk-järgult rohkem kui kaks sajandit ajalugu selle populaarse paljudes maailma riikides mängu.

Alates ajaloo hoki jääl

Vaatamata sellele, et teostes Euroopa keskaja maali graafika ja pildid korduvalt, kus inimesed mängivad meile hästi tuttav mäng, sünnikodu hoki peetakse Kanadas. Küsimus, kui palju jookseb hokimängu, mõned inimesed on mures koidikul seda spordiala. Inimesed hokimängu lõbu ja nii kaua, kui teil igav. Aga ajalooliste allikate toonud meile kuupäevast esimese jäähoki konkurentsi, see toimus 3. märts 1875 kell Rink "Victoria" Montrealis. Ja siis algas ametlik võistlus oli erinevus, kui kaua see kestab hokimängu. Esimene säilinud reeglistik mängu jäähoki on loodud, vastu võetud ja avaldatud 1886. Hiljem hokimängu kiiresti populaarsust kogunud ajal kahekümnendal sajandil, levisid põhjapoolkeral. Traditsiooniliselt oli kaks jäähoki kooli - Kanada ja Euroopa. Ja nende vaheline konkurents aidanud kaasa selle spordiala. Hockey turniiri on saanud üks peamisi punkte programmi taliolümpiamängud.

Kestus jäähoki mängu

Vahepeal hoki mängu määrused ei olnud universaalse erinevate riikide ja maailma. Euroopas ja Ameerikas sajandi algusest on märgatavalt erinev. Kestus hokimängu oli lihtne kindlaks teha, kas on viik talutav. Sellisel juhul koosneb mäng kolme perioodi kakskümmend minutit aega kaks viisteist minutit puruneb vahel. Arvutus on tehtud ainult puhast mänguaega, Tagaplaanil viidi läbi stopper ja lõpetada, kui kohtunik mingil põhjusel lõpetanud mängu.

Mängib võita

Aga see oli tavaks vastuvõetav piisavalt suur turniir võistlusi suur hulk osalevad meeskonnad. Loosimise vasteid viiks konkurentsi tihenemine lõputult. Lisaks mäng algab kaotada teravuse ja agility. Seetõttu tava jäähoki võistlustel üle kogu maailma hakati vajadust mängida teatud tulemus, paljastavad võitja mängu. Loosimise peatunud ülikond ja pealtvaatajate ja osalejate. Seega vastus küsimusele, kui palju jookseb hokimängu, kaotanud unikaalsust. Kohtumise oli viimane võitja selgitamiseks. Alusel reeglite jäänud samaks kolme perioodi kakskümmend minutit. Aga kui nad lõppes viigiga, meeskonnad hakkas pakkuma lisaaega. Lisaaega nimetatakse ületunde. Selle kestus on kümme minutit. Ta mängis kuni esimese eesmärke. Selleks, et täpsustada mängu, põllul igal pool võib olla neli mängijat viie asemel. See annab mängu dünaamiline ja muutuv kinnistunud taktikalised ehitus. Vastavalt määrustele Continental Hockey League, kui lisaaega ei näidanud võitja meeskonnad jätkavad sorteerida asju teha visates vaba algab - täppe. Esimese kolme igast meeskond, ja siis võita. Ja sel juhul ainult lõppeesmärgid see sõltub sellest, kui palju jookseb hokimängu. Täpid vaadata muljetavaldav, kuid siiski viimases mängus otsustas teha ilma nendeta.

turniirid mängudega

Special teravuse ja väljendusrikkuse mängu saab lõppjärgus meistrivõistlustel Continental Hockey League. See on mäng "lennult", kaotaja meeskond elimineeritakse edasisest konkursil osalemise. Nii et vastus küsimusele, kui palju jookseb hokimängu playoff, on täiesti ettearvamatu. Olukord on oluliselt keerulisemaks asjaolu, et selles osas turniiri määruste välista vabade viskab. Kui lisaaega ei näidanud võitja, siis pärast vaheaega on määratud teise ületunde. Nende arv ei ole piiratud. Mäng kestab kuni võidu. Hind ühe eesmärgid viimases osas iga mängu võib olla väga kõrge. Mäng võtab sageli raske iseloomu ja pikema hirmu mängijad teha viga ja annab vastasele jaoks otsustav löök. See on põhjus, miks mänge playoff võib olla nii kurnav mängijad ja fännid.

CHL rekord

Pikim hokimängu ajaloos Continental Hockey League toimus 21. märts 2014 Prahas, et veerandfinaali mängudega. Mäng vahel meeskonnad "Lion" ja "Donbassi" lõppes 127-minutilise võidu, "Donbassi". Kohtumise lõppes seitsmenda perioodi tulemusega 3: 4. See on hetkel parim vastus küsimusele, mitu minutit kestab hokimängu. Ei ole kahtlust, et see kirje on kindlasti ületas. Aga kui see juhtub - saab ainult oletada.

Copyright © 2018 et.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.