Sport ja FitnessJalgpall

Little Wales - see on suur võit. Lugu ühe meeskonna

Väike mägine riik Wales - on võimas osa UK. Aga Welsh ise igal aastal üha kaugemale eemale mõju Briti poliitika avalikus elus ja kultuuris. See väike riik, kus elab veidi üle 3 miljoni inimese saavutanud ülemaailmse kuulsuse pärast Euroopa jalgpalli meistrivõistlustel 2016. aastal. Match Portugal - Wales vaatas liialdamata kogu riigis.

Welsh jalgpallurid koondise neid tervitatakse riigi kangelased ja pole ime, sest need vaprad inimesed suutnud tõestada maailmale, et võim ei ole arvu kilomeetreid ruut, mis kuuluvad riigi ja mitte elanikkonnast. See on julgus ja visadus on iseärasuste kohta Walesi jalgpallikoondis.

Ajalugu Welsh jalgpalli

Wales - see on üks vanimaid jalgpalli volituste Vana Maailma. Tema esimene mäng meeskond selles riigis toimunud 1876 vastu Šotimaa ja kaotas selle tulemusega 0: 4.

Welsh kuigi on suurepärased füüsikalised omadused, nad olid kunagi tugev üksikisiku oskusi. Kõik nende edu meeskond on kvaliteedi põhjal meeskond mängida ja rangelt juhistele coaching töötajad.

Tõsi, erilisi saavutusi Walesi koondise ei saa kiidelda. See ei olnud kuni 2016. aastani - aasta oli Tärniga märgitud nimi Wales. See sündmus lihtsalt plahvatas maailma jalgpalli ja pealkirjaks oli paljude Euroopa meeskonnad täieliku üllatusena.

eelring

Esmakordselt alates 1958. aastast, Welsh teinud oma viis finaali Euroopa meistrivõistlused. Teie grupis nad teise koha, kohe pärast Belgia meeskond, kuigi isiklikku kohtumist koefitsiendid olid küljel Wales.

Teel lõplik Euroopa meistrivõistlustel vastu Wales jäänud kaugele maha selliste rühmade meeskonnad Iisraeli, Bosnia ja Hertsegoviina, Küpros ja Andorra. Kogu tsükli täpsustus Welsh möönis vaid 4 eesmärke, mis annab neile samuti meeskonna, mis suudab ennast tõhusalt kaitsta. A7 eesmärke Bale (kokku nad viskas 11) juhtis lõplikku hea väravate vahe ja löödud väravate.

Group Stage: Final Stage

Tema esimene mäng palatites Series Group Chris Coleman veedetud rahvuskoondises Slovakkia. Kuigi koondise Slovakkia ja see ei kuulu lemmikute turniiri alahinnata vastased ei suutnud. Juba 11. minut mängu, see oli Garet Beyl avas punktisüsteem ja juhtis oma meeskonna ees. Slovakid võttis 50 minutit, et võrdsustada. Aga jalgpalli õnne sel päeval oli selgelt küljel Walesi ja juba 81 th hetke eesmärk Robson-Kanu viinud koondise Walesi edasi. See võitnud punktisumma nad suutnud hoida lõpuni mängu, ja nende teel Euroopa meistrivõistlused Welsh jätkas võttes varade 3 punkti.

Järgmisest mängust Wales - Inglismaa lõppes võidu eest inglise keeles. Ja seda hoolimata asjaolust, et esimene Welsh viskas. Tuning selle mängu, Inglismaa mängijad on teadlikud, et Wales - see on väga ambitsioonikas meeskond, mis küll ei ole "star" struktuuri, nagu inglise keeles, kuid võitlevad viimase minuti värava. Daniel ainus eesmärk 92. minut mängu salvestada rohkem inglise tiim kaotada punkte.

Ja ehk kõige hämmastavam mäng, mida omas Welsh tiim grupis etapis oli mängu Venemaa vastu. Welsh taas tõestanud, et nad tulid selle turniiri võita. Aasta esimesel poolel mängu Bale ja firma 9 korda satu tiiva Vene meeskond. 2 streik lõppes eesmärk ja teine Welsh viskas värava teisel poolel. Kaks veenev võidud lubatud Wales minna 1/8 meistrivõistlustel.

Võidukas märts

Mängu vastu Põhja-Iirimaa ja Wales meeskond on muutunud lemmik. Aga palatites O'Neill uuritud taktika Walesi meeskond ja ei anna palju ruumi rünnata. Ainult tänu omavärav Põhja-Iirimaa mängija Chris Coleman meeskond arenenud veerandfinaali, kus nad olid jälle ootab vastased eelring - Belgia koondise.

Kohtumise Wales - Belgia oli suur pettumus Belgia fännid. See täht, mis koguti alates belglased, oli peaaegu mingit meeskonna turniiri. Belgia treener Marc Wilmots ei saa aidata oma palatites, kui nad tõmmatud üksteise järel pallid võrgusilma värava. Rohkem kui veenev võit Wales 3: 1 sai tunne Euroopa meistrivõistlused.

Ronaldo vastu Bale?

Poolfinaal lubas olla intrigeeriv. Match Portugal - Wales toimus suure toetuse fännid nii meeskonnad. Ajakirjandus dubleeritud seda mängu heitlus Bale ja Ronaldo, kuigi, muidugi, sõltub sellest, kuidas iga meeskonnad saavad tulla ja teha rumal vigu.

Mis võiks seista Portugali mängijad Walesi koondise? Ebaselge mängu grupivoor (3 viiki), võidu konkurentide koolivälisel ajal või tagajärjel karistus vastu särav ja dünaamiline mäng Bale ja tema seltsimehed.

Aga Welsh lugu on üle selle mängu, mille nad kaotasid skooriga 0: 2. Vaatamata kaotust kodumaal jalgpallurite neid tervitatakse tõsi kangelased, kes on avatud kogu maailmas üsna väike riik teisel pool.

Copyright © 2018 et.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.