Sport ja FitnessTennis

Feliciano Lopez - lubades Hispaania tennisist

Feliciano Lopez - üks kuulsamaid tennis vasakukäeline. Neljakordne võitja Davis Cup. Kolmveerandrasvane Wimbledon. Võitja viie ATP turniiridel. See artikkel kirjeldatakse lühidalt elulugu sportlane.

lapsepõlv

Feliciano Lopez (Vt foto. Allpool) sündis Hispaanias (Toledo) 1981. Tennis poiss tõi tema isa, kes töötas treener seda spordiala. Kui Feliciano õppinud enesekindlalt hoida reket, paavst asus oma koolituse tõsiselt. Kümme aastat hiljem, mees hakkas mängima väga soliidne tase (isegi junior standardid).

Esimene vaste ja trofee

Alates turniiri turniiri, Feliciano Lopez, kelle isiklik elu ei ole veel ehitatud, kogemusi ja 1998. aastal tuli ATP. Nende esimene konkurentsi Barcelona tennisist kadunud. Aga aasta hiljem Feliciano kantud lõpliku Junior Euroopa meistrivõistlused. Kolm aastat hiljem, sportlane ka rääkis major.

Eriti meeldejääv pealtvaatajatele hakkas lõbus poolfinaalis 2002. aastal Buenos Aireses. Kuu aega hiljem, Lopez jõudis veerandfinaali kell Delray Beach. Ja siis seal oli esimene võit Grand Slam võistlused, mille kaudu Feliciano läks teise vooru. 2002. aasta juunis jõudis neljanda etapi Wimbledon. Selleks pidi ta võita kaks igavesed vaenlased - Schuettler ja Cañas. See võimaldas Lopez siseneda top 100 tugevaim tennisistid planeedi.

Esimene tõsine sportlane võitis karika 2004. aastal Viinis ATP turniiri. Siis viimases Feliciano õnnestus võita Gilermo Kanyasa. Varem Lopez läbi hästi avatud meistrivõistlused Dubais. Aga kahjuks ma kaotasin finaalis oma eakaaslane Federer. Aga lõpus hooaja sportlane koos Fernando Verdasco sai Stockholmis kahekordistab trofee.

Tõusud ja mõõnad

Pärast 2004. Feliciano Lopez sattus viie aasta vööt halb õnn. Selle aja jooksul oli ta suutnud saada ühtegi auhinda. Lisaks on nii ühe- ja paarismängus. Kuigi finaali sportlane leidis end korduvalt.

2008. aastal oli eriti solvav lüüasaamist Dubai vastu Roddick. Lõppude lõpuks, et saada lõplik, Lopez oli võita Tipsarevic ja kolm tennisistid kaasatud top 10: Davydenko, Ferrer ja Berdych.

Kõik muutus kaks aastat hiljem Yohannensburge. Feliciano Lopez võita oodatud teise trofee Suur. Siis oli kaitsmise pealkiri Eastbourne. Paarismängus Feliciano ei ole saavutanud suurt edu, kuigi kaks korda finaali. Esimesel juhul Lopez ja Rahu möönis Ebden ja Anderson Acapulco. Ja siis kangelane see artikkel ja Jose kadunud viimane mäng Rooma Masters Zimonjic ja Nestor.

Grand Slam turniiride

Feliciano Lopez oli alati hea toimivuse Major. Erinevatel võistlustel seeria "Grand Slam" erinevatel aegadel sportlane jõudis veerandfinaali kolm korda ja neli korda neljas etapis. Ja ta salvestas kõik veerandfinaali kohta nii armastata kõik hispaanlased Wimbledon.

Esimene tennisist jõudis see tulemus 2005. aastal. Pean ütlema, et ta sai esimene hispaanlane, kes suutis seda teha viimase 23 aasta jooksul. Viimane veerand Major murul oli Manuel Orantes. Ja pärast 2005. teed Lopez on korduvalt sooritanud Rafael Nadal võita kõik turniirid valimatult, sealhulgas kaks Wimbledon.

Paarismängus Feliciano on ka mitmeid saavutusi. Sportlane kolm korda jõudnud veerandfinaali juures Grand Slam sündmus (USA - 2004 ja 2008 Austraalia - 2009).

Olümpiamängudel ja muud võistlused

Aastal 2012, Austraalia meistrivõistlustel Lopez jõudnud neljanda etapi. Ja aprillis Houston sportlane jõudis poolfinaali. Siis oli veerandfinaali ja poolfinaali Barcelona Münchenis. Järgmine Feliciano osales Wimbledon ja rääkis Prantsuse Open. Kahjuks mõlemal juhul sportlase etendused olid ebaõnnestunud.

Ja juulis 2012 Lopez läks London olümpiamängude. Väärib märkimist, et tennis ei ole enam algaja sellised konkursid (sõitis ta Ateenas 2004). Üksikmängus sportlane võitis Jo-Wilfried Tsonga (6: 7, 4: 6). Edukamalt Feliciano õnnestus ilmuvad paarismängus konkurentsi. Koos Ferrer, ta peaaegu saavutatud esikohti, istuvad neljanda rea finaallauda.

Praegune hinnang

12. koht - see on parim positsioon (Suur), mis toimus ajal oma karjääri, Feliciano Lopez. Edetabel tennisist hetkel alla paar rida. Sportlane hoiab 19. positsiooni Suur.