Sport ja FitnessVeesport

Daria Ustinova: ujumine kui test tugevuse

Olümpiamängude Rio sai kurikuulsaks dopingu skandaalid ja ei lubata paljudes Venemaa sportlased. Vene ujuja Julia Efimova esmakordselt diskvalifitseeritakse ja siis õigustatud, kuid läheb läbi rajal ujula, on kogenud raske psühholoogilise surve konkurentide poolt ja rahvahulga. Sarnases olukorras oli ja noor lootus ujuda meeskond Daria Ustinova, mille jaoks Rio on muutunud ka lahinguväli õigus minna algust. Kuid seitseteist aastat ta hästi hakkama raskes olukorras ja näitas head tulemust, viimistlus neljanda koha.

algus

Tulevane staar sport sündis väikelinnas Kamensk-Uralsk, Sverdlovski piirkonnas. Ujumine elulugu Daria Ustinova ilmus suuresti ettenägematute asjaolude tõttu. Nagu laps, ta kannatas seljavalu ja arstid soovitas oma vanemate saata oma tütre ujuda, et parandada oma tervist. Õnneks füüsilist andmete Dashi, mis oli ennekõike klassiruumis, võib loota häid tulemusi. Progress oli ilmne tüdruk, ta sai peagi tugevaim vanusekategoorias.

Esimene suur turniir tema oli Euroopa Noorte Festival, mis toimus Türgis 2011. aastal. Vaatamata sellele, et ta võistles rivaalid paar aastat vanem kui tema, Daria Ustinova, ujumine, mille eest ta sai kutsumus, ta lahkus päikeseline Türgi koos komplekti kolm auhinda. Isegi siis kujunes eelistatud distsipliini, eriti hästi ta paisati selili, kus ta andis välja parimaid tulemusi.

Läbimurre eliit

Iidol noore ujuja oli kuulus Anastasia Zueva. Ja Neljateistkümneaastaselt liige meeskond Sverdlovski oblastis Ujumine Daria Ustinova oli mul võimalus kohtuda mõjukas sportlane kõrval lugusid. Match esindajad kaks põlvkonda toimus Vene meistrivõistlustel aastal 2012, mis said rohkem kogenud Zueva. Kuid Daria töötas nagu hull koolituse, kergesti peksmise kõik noored arvestust ja tõotab kasvada tõsine meister.

Samal aastal juulis toimunud viienda World Sports Games "Children of Asia". Juba tõsine sportlane Daria Ustinova, ujumine, millest on saanud tõeline elukutse, millel on tohutu varu enne kõik oma rivaalid. Selle konkurentsi, ta läks koos komplekti kuldmedalit.

Nad võitsid võitudega 100 ja 200 m seliliujumine ja 4x100 relee võistlused freestyle ja 4x100 kompleksteateujumine.

Täiskasvanud võidu

At vanus viisteist aastat Daria Ustinova, ujumine Venemaa milleta on raske ette kujutada, alguses võita täiskasvanud turniirid. See on muutunud meister 200 m seliliujumine. ta sai ka aseesimees meister riigi keerulises teatejooks rahvuskoondises Sverdlovski piirkonnas.

Võttes võitis mitmeid olulisi võitudega Cup Venemaa Daria Ustinova võitis pileti maailmameistrivõistlustel Barcelonas. Tänu kahju Anastasia Zueva, mis oli tema eeskujud, mentorite meeskond panna Dasha osaleda kompleksteateujumine. Debut välja kõrvulukustav: viisteist aastat vana tüdruk õnnestunud saada vice-maailmameister oma meeskonna koosseisust.

Aasta hiljem võitis ta üksiktoetust ja võitnud Euroopa meistrivõistlused Berliinis oma lemmik kaugus - 200 m seliliujumine.

Samal ajal loodame riigi sport silmitsi üsna ükskõikseks suhtumine oma kodulinna. Kamensk-Uralsky, kus ta elas, Daria Ustinova ei ole isegi basseini juurde ja tuli osta hooaja piletid üldalustel, koolitus tavapäraste ujumine armastajad. Võimalused tõsine treeningu ilmuma ainult treeninglaagris Jekaterinburg, Moskva või välismaal.

Daria Ustinova raske ujumine olümpiamängudel

Üks tipphetki Mängud Rio on lugu äravõtmine ujuja Yulii Efimovoy ja selle edaspidist rehabilitatsiooni. Sama saatus tabas Daria Ustinov, kuid see jäi varju rohkem tuntud sõbrad tiimiga. Juba hetkel treeninglaagris Rio Daria teadis, et ta ei olnud lubatud võistlema, sest kahtluse doping.

Vanemad alaealise tüdruku esitada Oikeusjuttu arbitraažikohtu ja saadud õiglus.

Kuid see lugu ei ole asjata. Ustinov oli vaimselt kurnatud see kõik vaeva, pealegi oli vähe aega valmistuda. Siiski hästi toiminud ja selle võra dvuhsotmetrovke tagaküljel oli neljas, peatudes üks samm lühike medal. Ja tulemus oli pronks täiel teine vähem isiklik rekord Darya.

Igal juhul Ustinov suurt toime tulla olukorras, ja läks hästi oma esimese olümpiamängudel.

Copyright © 2018 et.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.