Uudised ja ühiskondKuulsused

Džamal Krouford: sportlik karjäär ja saavutused

Džamal Krouford - kaitsja "Los Angeles Clippers". Aastal 2000, korvpall valiti "Cleveland Cavaliers" meeskond kaheksanda number eelnõu National Basketball Association. Jamal saab mängida nii punkti valvur ja shooting guard. Enamik tema karjääri korvpalli mängitakse AZ asendis.

"Bulls" - "Nix" - "Golden State" - "Atlanta" - "Portland"

Osana "Cavaliers" kaitsja pole mänginud ühe mängu. Kohe pärast viik, ta oli kaubeldud et "Chicago Bulls", kus ta veetis neli hooaega. Osana "pullide" Džamal Krouford kunagi mänginud mängudega. Kokku Illinois kaitsja osales 244-x vastet. 120 vastet Crawford läks korrusel algab viie.

2004/05 hooajal, Jamal sai mängija, "New York Knicks". Debüüt hooaja meeskond "Big Apple" kaitsja tuli alustades 67 korda ja tema viimane kogu hooaja eest "Nikebokers" - 80 korda. 2007/08 hooajal, Jamal kulutatud keskmiselt kohas peaaegu 40 minutit ja viskas 20,6 punkti. See oli parim rekordi korvpalli karjääri.

Aastal 2008 Džamal Krouford sai mängija, "Golden State". Klubi Oakland shooting guard lõpetada hooaja lõpuni ja siis vasakule "Atlanta", kus ta veetis kaks hooaega.

Fotod Jamal Crawford olid kõik kohalikud ajalehed. Korvpallur kulutatud kohapeal kaks hooaega 155 mängud regulaarsel hooajal. Ja kaks aastat on ta mänginud 23 korda mängudega. See periood oli pöördepunktiks Jamal. Ta ei läks algusest. Alates sellest hetkest korvpalli on muutunud "kuues" meeskonnamängija. Ta veetis keskmiselt 25-30 minutit mängu, tulevad välja pink. Pärast "Atlanta" Crawford läks hooaja "Portland", kus 60 mängud, üha keskmiselt 14 punkti.

"Clippers"

Aastal 2012, Džamal Krouford allkirjastatud "Clippers". Osana "purjetamine" Praegusel kujul aga tänu lahkumist Chris Paul meeskond hakkas ilmuma kuulujutud, et Jamal võiks jätta ka asukohast meeskond. Aktiivselt üritavad Crawford tema endine meeskond "New York Knicks".

Aastal 2013/14 hooajal, Crawford ilmus 24 korda algusest. See oli tema parim tulemus alates "Golden State Vorriorz", kui ta võitleb 54 välja 54 ilmus esimest minutit kohapeal. Keskmiselt on "Clippers" Crawford üha 16 punkti mängus, muutes 3 söötu ja kogutud kaks lauapalli.

Sel hooajal mängib klubi Los Angeles, Jamal on osalenud kõigil 82 koosolekutel regulaarselt hooaeg, lõigates keskmiselt 12 punkti. Tulemuste kohaselt regulaarse hooaja meeskond arenenud mängudega, kuid oli kiiresti maha võidujooks tšempioni tiitel NBA. Mängud startida Crawford viskas 12,6 punkti mängus keskmiselt tehtud 1,4 lauapalli ja andis 2 söötu.

saavutused

Kõik karjääri National Basketball Association Džamal Krouford veetis 1182 mängud regulaarsel hooajal ja teise 69 võitleb korvpallur NBA viinud mängudega. Keskmiselt Crawford on teinud oma karjääri 3,5 söötu 2,3 lauapalli ja viskas 15,5 punkti.

49 korda Jamal suutis 4 punkti ühest rünnakust. See on parem tulemus kui ükski teine mängija kogu NBA liigas ajalugu. 2010. aastal kaitsja oli parim kuues mängija ühendus. See saavutus, ta suutis korrata kaks korda rohkem - 2014. aastal ja 2016. aastal. Selle hooaja Jamal möönis pealkiri parim kuues mängija kaitsja Eric Gordon.